Wysyłka do 48 godzin | Bezpłatna dostawa powyżej 200 PLN

Kolekcja Staycation - wegańskie lakiery do paznokci NCLA.

na May 21, 2021

Kolekcja Staycation - wegańskie lakiery do paznokci NCLA.

Staycation, to połączenie słów stay i vacation, które idealnie oddaje ducha obecnej sytuacji. Tegoroczne wakacje większość z nas będzie spędzać we własnym kraju. Dlatego ma być kolorowo, świeżo i radośnie. Na przekór temu, co dzieje się dookoła nas. Te cztery kolory klasycznych lakierów NCLA sprawią, że Twoja letnia paleta będzie kompletna. 

Cała kolekcja jest delikatna, pastelowa i z założenia ma pomóc nam powrócić do normalności.

Latem, mając więcej czasu dla siebie, możesz cieszyć się bezpiecznymi stylizacjami z naszymi lakierami, które oprócz dobrego składu są w 100% wegańskie i nie testowane na zwierzętach.

wegańskie lakiery NCLA

Do czego nawiązują nazwy lakierów z kolekcji Staycation?

Nazwy lakierów nawiązują do tego wszystkiego, co kojarzy się z wakacjami. Late Checkout, bo późne wymeldowanie jest zawsze koniecznością podczas każdej podróży. Rześki Fresh Linen przywodzący pachnącą świeżością pościel. Ponieważ życie spędzone nad basenem jest lepsze, nie mogło zabraknąć Life’s Better Poolside. Zaś Do Not Disturb, krótko i dobitnie daje do zrozumienia, że spokój i relaks jest na wakacjach najważniejszy.

wegańskie lakiery do paznokci

Co oznacza wegańska formuła i cruelty free?

Formuła wegańska oraz cruelty free oznacza, że przy produkcji naszych lakierów nie ucierpiało żadne zwierzę oraz to, że do ich produkcji nie został użyty żaden składnik pochodzący od zwierząt.

NCLA lakiery

 

Dlaczego Staycation?

Staycation oznacza wakacje spędzane we własnym domu lub we własnym kraju. Tak właśnie będzie wyglądało tegoroczne lato większości z nas.

W skład kolekcji wchodzą: delikatnie opalizujący łososiowyróż o nazwie Late Checkout, delikatny kremowyszary odcień, to Do Not Disturb, inspirowany kwiatami barwinka chłodny niebieski, czyli Life’s Better Poolside oraz półprzeźroczysty biały Fresh Linen.

lakiery do paznokci cruelty free


Kolekcja lakierów do paznokci Staycation prosto z L.A. Poznaj je wszystkie.

lakiery do paznokci zwykłe

 

Basia z bloga barbrafeszyn.pl już przetestowała kolekcję Staycation. Zobacz jej recenzję >>> NCLA Hotel Staycation.

zwykłe lakiery do paznokci

NA GÓRĘ
Sale

Unavailable

Sold Out